logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


tanulo lany nyar

7 HETES FÉLINTENZÍV FELNŐTT NYELVTANFOLYAMOK 

Most vágsz bele a nyelvtanulásba? Vagy csak felfrissítenéd, amit régebben tanultál? Szeretnéd gyorsabban elérni a kitűzött célodat és készen állsz arra, hogy több időt és energiát szánj a nyelvtanulásra? Gyere és turbózd fel nyelvtudásodat félintenzív tanfolyamunkon!

Akciós félintenzív angol és német nyelvtanfolyamok indulnak az Újpesti Nyelviskolában. 7 hét, 39 óra, heti 2x3 óra H-SZ vagy K-CS 17.30-20.00 óráig. Vidám, kommunikatív órák, családias hangulat, maximum 9 fős csoportok. Akciós tandíj: 56.000-Ft helyett most csak 48.000-Ft!

Következő tanfolyamkezdés: április 8.

Akciós tandíj: 48 000 Ft.

A tanfolyamok haladási ütemét, az elsajátítandó tananyag mennyiségét és az órakezdések időpontját is úgy alakítottuk ki, hogy igazodjon felnőtt tanulóink igényeihez, időbeosztásához és munkaidejéhez.

Online jelentkezés, szintfelmérés és befizetés honlapunkon keresztül intézhető!

  MG 9399

 

1996
Az alapítás éve
1601
A hírlevélre feliratkozottak száma
15236
Az eddigi diákok száma
8
Fős csoportok

ÚJPESTI NYELVISKOLA

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Tagságaink

NYELVISKOLÁK SZAKMAI EGYESÜLETE

logo

Hírlevél feliratkozás

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info