logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


why malta 515x300

Miért érdemes Máltát választani?

Nagy-Britannia után Málta a második legnépszerűbb célpont az angolul tanulók körében. Az ide látogatók mintegy 10%-a nyelvtanulási céllal érkezik a Földközi tenger középső részén elhelyezkedő szigetországba. A máltai mellett az angol az ország második hivatalos nyelve, amelyet mindenhol megtalálunk és használhatunk, ki sem tudunk kerülni! Az ország 7000 éves történelme és mediterrán éghajlata pedig garancia arra, hogy a nyelvtanulás mellett rengeteg látnivaló és felhőtlen nyaralás is vár ránk!

Partneriskolánk

Máltai partneriskolánk egy több mint 15 éve működő családias hangulatú nyelviskola, amely egész évben várja az anyanyelvi környezetben angolul tanulni vágyó családokat, gyermek, junior és felnőtt nyelvtanulókat, hogy tudásszintjüknek megfelelő nemzetközi tanulócsoportokban fejleszthessék tudásukat. 

St Julians

Hol található a nyelviskola?

Az iskola a fővárostól, Valettától 9 km-re északra fekvő St. Julian’s-ben (máltaiul San Ġiljan) található. St. Julian’s Málta elsőszámú üdülővárosa, rendkívül népszerű a turisták körében. A nyelviskola épületeegy csendes, családiházas övezetben található, ami ideális környezetet biztosít a tanuláshoz, nyugodt pihenéshez.

 
Szálláslehetőségek
 
Az iskolától pár percre lakó, gondosan kiválasztott vendéglátó családok kínálnak szállást és félpanziós ellátást a nyelvtanuló  diákoknak.
 
Családok és felnőtt tanulók választhatják az iskola épületével szomszédos kollégiumot is, ahol 2-3-4 ágyas légkondicionált szobákban biztosítanak Bed&Breakfast típusú elhelyezést, valamint főzési, mosási lehetőséget.
 
 
 
Milyen programokat szervez a nyelviskola?
 
A délelőtti nyelvórák után gazdag, változatos programot kínál a nyelviskola, saját kisbusszal, motorcsónakkal és angol nyelvű kísérőkkel, melyek során a nyelviskola nemzetközi tanulócsoportjával együtt fedezhetjük fel a sziget látnivalóit: városnézés a jelenlegi és a középkori fővárosban, vízividámpark, fürdőzés szebbnél szebb homokos öblökben, kirándulás Popey falvára, bowlingozás, vízisportok - hogy csak néhányat említsünk a lehetőségek közül.
 
 
GSE Malta Classroom with interactive whiteboard 2 1024x683 
 
Mikor indulnak tanfolyamok?
 
Minden héten indulnak tanfolyamok, hétfőtől péntekig, heti 20-30 órás kurzusok közül választhatunk. A tanfolyam hosszát mi határozzuk meg, egy hétig, vagy akár több hónapig is tanulhatunk.
 
 
Intenzív tanfolyamok díja - 2024
 
 

Tandíj

1 hetes (= 5 nap, hétfőtől péntekig), heti 20 órás, általános csoportos angol nyelvtanfolyam 9:00-12:15-ig

 

155€/fő/hét

1 hetes (= 5 nap, hétfőtől péntekig) intenzív, 30 órás, általános csoportos angol nyelvtanfolyam 9:00-12:15-ig és 13:00-14:30-ig

 

190€/fő/hét

kovencz gabor

Iratkozz be hozzánk személyesen!

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.

Vagy hívjon bizalommal:
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602

Vizsgaidőpontok és Online jelentkezés a nyelvvizsgára >>>Euroexam vagy EuroPro? Az Euroexam nyelvvizsga az általános angol és né...
Euroexam - heti gyakorlófeladatok...
A cookie egy rövid szöveg, amelyet a felkeresett webhely küld el böngészőjébe. Segítségével a ...

ÚJPESTI NYELVISKOLA

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Tagságaink

NYELVISKOLÁK SZAKMAI EGYESÜLETE

logo

Hírlevél feliratkozás

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info